Tylko sprawdzeni producenci

W sklepie Osiem Gwiazdek spotkać można tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów i najlepsze produkty. Nie ma tu miejsca na nic, do czego nie mamy zaufania i czego nie jesteśmy pewni.

Nasze marki:

Foteliki Axkid

Axkid – firma powstała w Goteborgu, na zachodnim wybrzeżu Szwecji w roku 2009. Nie założyli jej nowi ludzie w branży, tylko tacy, którzy mieli wieloletnie doświadczenie związane z projektowaniem fotelików dla dzieci. Nie idą na kompromisy, ani na skróty. Dbają przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfort dzieci i dorosłych. Wszystkie foteliki Axkid, montowane wyłącznie tyłem do kierunku jazdy mają zaliczony Test Plus instytutu VTI.

Foteliki Takata

Takata – jej historia zaczyna się w 1933 roku od produkcji linek ratunkowych. W 1952 rozpoczęła badania nad produkcją pasów samochodowych, a 8 lat później puściła w świat pierwsze pasy 2-punktowe. W 1976 roku zaczyna badania nad urządzeniami podtrzymującymi dla dzieci, a rok później rozpoczyna produkcję urządzenia Guardian, nagrodzonego tytułem „Produkt Roku 1985”.
Obecne foteliki Takaty produkowane są w Niemczech, mają dożywotnią gwarancję i wymianę powypadkową. Badane są też przez instytut Euro-NCAP pod różnymi kątami uderzeń i są jednymi z najwygodniejszych i najbezpieczniejszych fotelików na naszym rynku.

Foteliki Britax-Roemer

Britax-Roemer – Podobnie jak Takata, powstała w latach 30. XX wieku i zaczęła od urządzeń zwiększających bezpieczeństwo w samochodach. Pierwszy fotelik wyprodukowała w 1966r, i od tego czasu wprowadza rozwiązania, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa i funkcjonalności swoich produktów. Zdecydowana większość produkcji odbywa się w Niemczech i w Wielkiej Brytanii.

Foteliki Maxi-Cosi (Bebeconfort)

Maxi-Cosi (Bebeconfort) – Firma z ponad 30-letnim stażem, najbardziej znana na zachodzie Europy. W Holandii na foteliki 0-13 nie mówią „fotelik” tylko „maxi cosi”, nawet jeśli jest innego producenta. W Polsce jako jedna z pierwszych promująca bezpieczeństwo – już od lat 90-tych.

Foteliki Recaro

Recaro – stara firma, produkująca nie tylko foteliki samochodowe dla dzieci, ale też fotele dla dorosłych: sportowe, rajdowe, biurowe, a nawet stadionowe. Nawet wózki potrafią. Wyróżnia je ergonomia, innowacja, jakość i dbałość o detale.

Foteliki BeSafe

BeSafe – norweska firma z 60-letnim stażem. Jedna z pierwszych polecających przewożenie dzieci tyłem jak najdłużej się da. Wszystkie foteliki RWF tej firmy posiadają szwedzki Test Plus Instytutu VTI. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, wymieniają foteliki powypadkowe na nowe, po przedstawieniu protokołu powypadkowego od Policji.

Foteliki Concord

Concord - Od prawie 40 lat marka jest jednym najbardziej renomowanych niemieckich dostawców produktów dla dzieci. Historia ich sukcesów zaczęła się w 1978 roku. Od wielu lat Concord jest jednym z czołowych przedsiębiorstw na rynku oraz pionierską firmą w dziedzinie innowacji w zakresie produktów bezpieczeństwa dla dzieci na terenie Niemiec i całej Europy.

Foteliki Klippan

Klippan – fińska myśl techniczna. Od 1987 roku produkują foteliki samochodowe. Posiadają swój tor testowy i laboratorium, finalne produkty składane są w miejscowości Vantaa na południu Finlandii.

Foteliki Jane

Jane – firma powstała w latach 30, zaczęła od produkcji wózka przez Manel Jane Vidal’a.
Obecnie produkuje, oprócz wózków, także foteliki samochodowe ze wszystkich kategorii wagowych. Posiada jedyny prywatny tunel Crash-testowy w Hiszpanii i swoje unikalne laboratorium z manekinami serii Q.

Foteliki Kiddy

Kiddy – firma z ponad 50-letnią historią. Cechuje się innowacjami, oryginalnym design’em i jednymi z najwyższych not za bezpieczeństwo i obsługę fotelików. Obecnie jedyna firma z fotelikiem 0-13, który można rozłożyć na płasko w aucie.

Foteliki Casual Play

Casual Play – rodzinna firma, powstała w 1966 roku jako Play. Pierwsza firma w Hiszpanii, która zaczęła projektować, produkować i sprzedawać foteliki samochodowe dla dzieci.

Foteliki Joie

Joie – Brand mający w swojej stajni wózki oraz foteliki ze wszystkich grup wagowych. Bardzo dobre wykonanie i wykończenie, przy stosunkowo niskiej cenie.

Foteliki Avionaut

Avionaut – Polacy też potrafią. W portfolio stosunkowo młodej marki jest najlżejszy i super wytrzymały fotelik 0-13kg Ultralite I-Size z wkładkami dla noworodka zaprojektowanymi razem z jednym z najlepszych fizjoterapeutów w kraju Pawłem Zawitkowskim. Wyprodukowali i wypuścili na rynek pierwszy polski fotelik z zaliczonym Test Plusem szwedzkiego VTI.

Foteliki Diono

Diono – Stary Sunshine Kids. Amerykańska firma, która weszła homologacyjnie również na europejski rynek. Fotelik Monterey, który u nas ma homologację do 36kg, w USA można używać do 54kg. Daje nam to możliwości dla dużych dzieci. Poza tym mają mnóstwo świetnych akcesoriów.

 

Oferujemy Państwu profesjonalne
doradztwo i dobór fotelika
do samochodu i potrzeb.

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

ul. Korony Północnej 17A (Rostocka)

71-781 Szczecin - Warszewo

tel. +48 784 503 938

Strona używa cookies Dowiedź się więcej