Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 784 503 938

Nasze marki

W naszym sklepie spotkać można tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów i najlepsze produkty. Nie ma tu miejsca na nic, do czego nie mamy zaufania i czego nie jesteśmy pewni.

 

Axkid

logo firmy axkidAxkid – firma powstała w Goteborgu, na zachodnim wybrzeżu Szwecji w roku 2009. Nie założyli jej nowi ludzie w branży, tylko tacy, którzy mieli wieloletnie doświadczenie związane z projektowaniem fotelików dla dzieci. Nie idą na kompromisy, ani na skróty. Dbają przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfort dzieci i dorosłych. Wszystkie foteliki Axkid, montowane wyłącznie tyłem do kierunku jazdy mają zaliczony Test Plus instytutu VTI.

 


Takata

logo firmy takataTakata – jej historia zaczyna się w 1933 roku od produkcji linek ratunkowych. W 1952 rozpoczęła badania nad produkcją pasów samochodowych, a 8 lat później puściła w świat pierwsze pasy 2-punktowe. W 1976 roku zaczyna badania nad urządzeniami podtrzymującymi dla dzieci, a rok później rozpoczyna produkcję urządzenia Guardian, nagrodzonego tytułem „Produkt Roku 1985”.
Obecne foteliki Takaty produkowane są w Niemczech i we Włoszech, mają gwarancję i wymianę powypadkową przez cały dopuszczony okres użytkowania. Badane są też przez instytut Euro-NCAP pod różnymi kątami uderzeń i są jednymi z najwygodniejszych i najbezpieczniejszych fotelików na naszym rynku.

 


Poled

logo firmy poledNowość w Europie, dostępne od 2020 roku. Ten koreański koncern instaluje w fotelach innowacje niespotykane wcześniej na rynku, a przed wypuszczeniem modelu do sprzedaży, testuje go w NCAP.

 

 

 


Nachfolger

logo firmy nachfolgerKolejna nowość. Pierwszy bezpieczny (przetestowany przez ADAC) fotelik pompowany powietrzem, z możliwością złożenia do rozmiaru bez problemu mieszczącego się w ramach bagażu podręcznego w samolocie. Montowany na pas i TopTether, tylko tyłem do kierunku jazdy do około 5. urodzin idealnie nadaje się jako fotelik podróżny, w wynajmowanych samochodach na wakacjach, ale też w częstym przekładaniu między autami (jest lżejszy niż inne modele RWF).

 

 


Britax Römer

logo firmy britax römerBritax Römer – Podobnie jak Takata, powstała w latach 30. XX wieku i zaczęła od urządzeń zwiększających bezpieczeństwo w samochodach. Pierwszy fotelik wyprodukowała w 1966r, i od tego czasu wprowadza rozwiązania, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa i funkcjonalności swoich produktów. Zdecydowana większość produkcji odbywa się w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

 


Maxi-Cosi

logo firmy maxi-cosiMaxi-Cosi (dawny Bebeconfort) – Firma z ponad 30-letnim stażem, najbardziej znana na zachodzie Europy. W Holandii na foteliki 0-13 nie mówią „fotelik” tylko „maxi cosi”, nawet jeśli jest innego producenta. W Polsce jako jedna z pierwszych promująca bezpieczeństwo – już od lat 90-tych.

 


BeSafe

logo firmy besafeBeSafe – norweska firma z 60-letnim stażem. Jedna z pierwszych polecających przewożenie dzieci tyłem jak najdłużej się da. Wszystkie foteliki RWF tej firmy posiadają szwedzki Test Plus Instytutu VTI. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, wymieniają foteliki powypadkowe na nowe, po przedstawieniu protokołu powypadkowego od Policji.

 

 


Concord

logo firmy concordConcord - Od 40 lat marka jest jednym najbardziej renomowanych niemieckich dostawców produktów dla dzieci. Historia ich sukcesów zaczęła się w 1978 roku. Od wielu lat Concord jest jednym z czołowych przedsiębiorstw na rynku oraz pionierską firmą w dziedzinie innowacji w zakresie produktów bezpieczeństwa dla dzieci na terenie Niemiec i całej Europy.

 


Jane

logo firmy janeJane (czyt. „Hane”) – firma powstała w latach 30, zaczęła od produkcji wózka przez Manel Jane Vidal’a.
Obecnie produkuje, oprócz wózków, także foteliki samochodowe ze wszystkich kategorii wagowych. Posiada jedyny prywatny tunel Crash-testowy w Hiszpanii i swoje unikalne laboratorium z manekinami nowej generacji serii Q (jak niemiecki ADAC).

 


Joie

logo firmy joieJoie – Brand mający w swojej stajni wózki oraz foteliki ze wszystkich grup wagowych. Dobre wykonanie i bezpieczeństwo, przy stosunkowo niskiej cenie.

 

 

 


Nuna

logo firmy nuna

Firma powstała w 2007 roku i wywodzi się z Amsterdamu. Stworzyli ją rodzice, którzy znajdują rozwiązania dla współczesnych rodzin na podstawie własnych doświadczeń.

Solidne materiały, świetny design i prostota użytkowania - to cechy produktów marki Nuna.

 


Avionaut

logo firmy avionautAvionaut – Polacy też potrafią. W portfolio stosunkowo młodej marki jest najlżejszy i super wytrzymały fotelik 0-13kg Pixel, homologowany normą I-Size z wkładkami dla noworodka zaprojektowanymi razem z jednym z najlepszych fizjoterapeutów w kraju Pawłem Zawitkowskim. Wyprodukowali i wypuścili na rynek pierwszy polski fotelik z zaliczonym Test Plusem szwedzkiego VTI (Aerofix RWF). Obecnie mają już takie dwa modele, w tym jeden aż do 5-6 lat.

 


Diono

logo firmy dionoDiono – Stary Sunshine Kids. Amerykańska firma, która weszła homologacyjnie również na europejski rynek. Fotelik Monterey, który u nas ma homologację do 36kg, w USA można używać do 54kg. Daje nam to możliwości dla dużych dzieci. Poza tym mają mnóstwo świetnych akcesoriów.

 

 

 


BabySafe

logo firmy babysafeNiedroga marka, mająca w ofercie foteliki głównie innych producentów, posiadających testy zderzeniowe ADAC lub NCAP, lecz tapicerka jest logowana nazwą „BabySafe”. Dzięki temu nie płaci się za logo (np. Recaro), a produkt jest w większości przypadków tak samo dobry jak „oryginał”. 

Można to określić znanym stwierdzeniem „liczy się wnętrze” ;)

 


Graco

logo firmy gracoFirma bardziej popularna w Ameryce Północnej, mająca też kilka modeli homologowanych standardami europejskimi. Niedroga, mająca dość oryginalny design i dobre wyniki w testach bezpieczeństwa.